ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 2016-2017 ΤΟΥ Π.Μ.Σ «ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ ΑΝΑΤΟΜΙΑ (ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΜΙΑ)»

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

για την επιλογή των υποψηφίων στο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Κλινική και Χειρουργική Ανατομία (Εφαρμοσμένη Ανατομία)» για το ακαδημαϊκό έτος 2016-2017 (ΦΕΚ Β’ 2613/26.8.2016).

Από το προσεχές ακαδημαϊκό έτος 2016-2017, θα δεχθεί υποψηφίους για εγγραφή το νέο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (Π.Μ.Σ.) του Τμήματος Ιατρικής της Σχολής Επιστημών Υγείας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης  με τίτλο «Κλινική και Χειρουργική Ανατομία (Εφαρμοσμένη Ανατομία)» το οποίο πραγματοποιείται στην Ελληνική γλώσσα.

Την προκήρυξη του ΠΜΣ για το 2016-2017 μπορείτε να βρείτε στα συνημμένα αρχεία καθώς και στη διεύθυνση www.surgicalanatomy.gr όπου μπορείτε επίσης να βρείτε και τα έντυπα της αίτησης, του βιογραφικού σημειώματος και της συστατικής επιστολής τα οποία είναι απαραίτητα για τη συμμετοχή σας στο ΠΜΣ.

Περισσότερες πληροφορίες για το Π.Μ.Σ. «Κλινική και Χειρουργική Ανατομία (Εφαρμοσμένη Ανατομία» στο e-mail: romaleap@auth.gr ή στο τηλέφωνο 2310.99.9305, κα Ρώμη Παππά.