Αιτήσεις ειδοχής φοιτητών παλαιών ετών

Πληροφορούμε τους ενδιαφερόμενους φοιτητές παλαιών ετών του ΑΠΘ ότι από 15 Μαΐου 2018 έως 15 Ιουνίου 2018 μπορούν να υποβάλλουν αιτήσεις εισδοχής για τις Φοιτητικές Εστίες ΑΠΘ. Τα απαιτούμενα δικαιολογητικά ανά κατηγορία βρίσκονται στην σελίδα των Εστιών στο πεδίο δικαιολογητικά /www.auth.gr/units/3409/dikaiologitika και από το πεδίο έντυπα μπορείτε να κατεβάσετε και να εκτυπώσετε το έντυπο αίτησης και υπεύθυνης δήλωσης /www.auth.gr/units/3409/entypa. Οι αιτήσεις υποβάλλονται εργάσιμες ημέρες και ώρες 07:30 – 14:30 στο γραφείο εποπτείας της Α΄ Φοιτητικής Εστίας, Στίλπωνος Κυριακίδη 17, 40 Εκκλησιές Θεσαλονίκης, έναντι κλινικής Κυανός Σταυρός, Τ.Κ. 53636 ή ταχυδρομικά στην ίδια διεύθυνση με την επισήμανση “περιέχει αίτηση εισδοχής”. Διευκρινίζεται ότι το εκκαθαριστικό εφορίας πρέπει να είναι του νέου έτους (φορολογικό έτος 2017) και τα έγγραφα από δημόσιες,δημοτικές υπηρεσίες με ημερομηνία τελευταίου τριμήνου. Τηλεφωνική επικοινωνία 2310 210314.