Το Οικονομικό Πανεπιστήμιο στην Μπρατισλάβα τιμώντας τον οικουμενικό και διεπιστημονικό χαρακτήρα του έργου του Αριστοτέλη, που είχε επιδράσεις σε πολλά και διαφορετικά επιστημονικά πεδία, οργανώνει σειρά εκδηλώσεων με "senior mentoring" από Ομότιμους Καθηγητές του .

Ημερομηνίες:  7 – 13 November 2016

Οργανωτές: Faculty of National Economy, University of Economics in Bratislava
                       Faculty of Economic Informatics, University of Economics in Bratislava
                       Faculty of Business Management, University of Economics in Bratislava

Συνδιοργανωτές: Economics and Management Institute, University of Economics in Bratislava
                             Department for Research and Doctoral Studies, University of Economics in Bratislava

Χώρος: University of Economics in Bratislava

Αναλυτικό Πρόγραμμα των εκδηλώσεων (δεν έχουν προσδιορισθεί ακόμη) θα υπάρχει στον ιστοχώρο του "Science and Technology Week στη Σλοβακία 2016".

Πληροφορίες επικοινωνίας

Συμπληρωματικά στοιχεία επικοινωνίας:

Dipl. Ing. Martina Brčáková
Department for Research and Doctoral Studies

email: martina.brcakova@euba.sk

Πληροφορίες εκδήλωσης

Ημερομηνίες διεξαγωγής:

Δευτέρα, 7 Νοέμβριος, 2016 (All day) εώς Κυριακή, 13 Νοέμβριος, 2016 (All day)

Χώρος:

Οργάνωση εκδήλωσης