Το Τμήμα Πληροφορικής, πιστό στην πεποίθηση, ότι η σύνδεση του Πανεπιστημίου με την αγορά εργασίας βοηθά τους φοιτητές να αποκτήσουν, παρά την κρίση, σιγουριά και ελπίδα για το επαγγελματικό τους μέλλον, διοργανώνει στις 22 Φεβρουαρίου 2017 στο Αμφιθέατρο Ι του κτιρίου της Επιτροπής Ερευνών του ΑΠΘ, (κτίριο ΚΕΔΕΑ), Ημερίδα Σταδιοδρομίας, με συμμετοχή εταιρειών που δραστηριοποιούνται στον τομέα της Πληροφορικής.

Εκτός από την γενική παρουσίαση επαγγελματικών ευκαιριών, θα υπάρχει δυνατότητα, σε όσους φυσικά το επιθυμούν, να συμμετάσχουν σε συνεντεύξεις με εκπροσώπους των εταιριών, με σκοπό την πιθανή τους πρόσληψη. Η πρόσκληση αφορά προπτυχιακούς και μεταπτυχιακούς φοιτητές, υποψήφιους διδάκτορες και αποφοίτους.

Πληροφορίες επικοινωνίας

Τ:

231 0 991916
Πληροφορίες εκδήλωσης

Ημερομηνίες διεξαγωγής:

Τετάρτη, 22 Φεβρουάριος, 2017 (All day)

Χώρος:

Αμφιθέατρο Ι του κτιρίου της Επιτροπής Ερευνών του ΑΠΘ, (κτίριο ΚΕΔΕΑ) (https://goo.gl/tCgfja)
Οργάνωση εκδήλωσης

Μονάδα, υπομονάδα, τμήμα ή σχολή:

Υποβλήθηκε στις 07/02/2017 @ 10:27