Το Σάββατο 28 Απριλίου, στο ξενοδοχείο HAYATT, αίθουσα Ballroom από τις 5μμ-9μμ και στο πλαίσιο του Balkan Money Show 2018 – Θεσσαλονίκη o Σύλλογος Αποφοίτων ΑΠΘ οργανώνει εκδήλωση με θέμα: «οδηγός επιβίωσης στον ψηφιακό κόσμο των ηλεκτρονικών διαγωνισμών. Η νέα εποχή για τις δημόσιες συμβάσεις προμηθειών και έργων».

Θα μιλήσουν οι:

-Εύη Λάππα Δικηγόρος Msc LCT (Language and Communications Technologies), με επαγγελματική εξειδίκευση στις δημόσιες συμβάσεις προμηθειών και έργων.

-Αλέξανδρος Τσερκέζης: Οικονομολόγος Msc, Δρ του Πανεπιστημίου της Φραγκφούρτης, Οικονομικός επιθεωρητής στη διεύθυνση Εσωτερικού Ελέγχου της Ανεξάρτητης Αρχής Δημοσίων Εσόδων.

Θέμα: Η διαφθορά και οι συνέπειες στην οικονομική ανάπτυξη της χώρας.

Συντονιστής: Γιωργος Χατζηθεοφάνους, Αντιπρόεδρος Συλλόγου Αποφοίτων ΑΠΘ, Οικονομολόγος.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Πληροφορίες εκδήλωσης

Ημερομηνίες διεξαγωγής:

Σάββατο, 28 Απρίλιος, 2018 - 17:00

Χώρος:

Ξενοδοχείο HAYATT - Αίθουσα Ballroom
Οργάνωση εκδήλωσης

Μονάδα, υπομονάδα, τμήμα ή σχολή:

Υποβλήθηκε στις 23/04/2018 @ 14:42