Τακτικός επαναληπτικός ηλεκτρονικός διαγωνισμός ανοικτής διαδικασίας με τίτλο«Προμήθεια Η/Υ, Εκτυπωτών, Φωτοτυπικών Μηχανημάτων, Σαρωτών και λοιπού Εξοπλισμού για τις ανάγκες της Κεντρικής Διοίκησης και των Σχολών του Α.Π.Θ.

Είδος διαγωνισμού: Τακτικός επαναληπτικός ηλεκτρονικός διαγωνισμός ανοικτής διαδικασίας, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής.

Τίτλος διαγωνισμού: «Προμήθεια Η/Υ, Εκτυπωτών, Φωτοτυπικών Μηχανημάτων, Σαρωτών και λοιπού Εξοπλισμού για τις ανάγκες της Κεντρικής Διοίκησης και των Σχολών του Α.Π.Θ. (για τα είδη των Ομάδων που ο Διαγωνισμός 365/2016 απέβη άγονος)».

Χρονική διάρκεια της σύμβασης: Η χρονική διάρκεια της σύμβασης ορίζεται σε τέσσερις (4) μήνες από την ημέρα υπογραφής της Σύμβασης.