Πρόσκληση στο Διεθνές Συνέδριο SAN2022

O Καθηγητής Παναγιώτης Μπαμίδης, Διευθυντής του Εργαστηρίου Ιατρικής Φυσικής & Ψηφιακής Καινοτομίας και Πρόεδρος του συνεδρίου SAN2022 της Εταιρείας Εφαρμοσμένων Νευροεπιστημών (Society of Applied Neuroscience – SAN),  σας προσκαλεί στο συνέδριο SAN2022 που θα πραγματοποιηθεί από τις 15 έως τις 17 Σεπτεμβρίου στο Κτήριο Β, του Μεγάρου Μουσικής Θεσσαλονίκης.
Για τρεις ημέρες, διεθνώς αναγνωρισμένοι ερευνητές και καταξιωμένοι εισηγητές, θα
παρουσιάσουν τις τελευταίες επιστημονικές εξελίξεις, ενώ στην ατζέντα του προγράμματος
περιλαμβάνονται συμπόσια και ερευνητικά εργαστήρια με στόχο την ενίσχυση της
εκπαίδευσης σε εφαρμοσμένες τεχνικές & πρακτικές.
Το συνέδριο SAN2022 έρχεται να αναδείξει τη σημασία της νευροεπιστήμης και των
εφαρμογών της ενώ συμβάλλει στη δημιουργία νέων γόνιμων διεθνών συνεργασιών σε
τομείς αμοιβαίου ακαδημαϊκού και κλινικού ενδιαφέροντος.
Την έναρξη των εργασιών του συνεδρίου θα κηρύξει ο Πρύτανης του ΑΠΘ καθηγητής Νίκος Παπαϊωάννου.

Συνημμένα θα βρείτε το πλήρες πρόγραμμα του Συνεδρίου & αναλυτικές πληροφορίες για τα συμπόσια, τα ερευνητικά εργαστήρια και τους κεντρικούς ομιλητές.

Οι φοιτητές του ΑΠΘ μπορούν να κάνουν εγγραφή με την ειδική προνομιακή τιμή των 50 Ευρώ επιλέγοντας

AUTH students 50€

από τη σελίδα εγγραφής

Συνολικές πληροφορίες για όλο το συνέδριο και για την διαδικασία των εγγραφών θα βρείτε στην επίσημη ιστοσελίδα του συνεδρίου:

SANoverallProgram.pdf