Προκήρυξη-πρόσκληση υποβολής αιτήσεων για το α. έ. 2016-2017 του ΔΠΜΣ με τίτλο: «Διοίκηση Ολικής Ποιότητας και Καινοτόμες Εφαρμογές στην Εκπαίδευση»

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Από τα Τμήματα Επιστημών Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης της Παιδαγωγικής Σχολής και Οικονομικών Επιστημών της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) ανακοινώνεται ότι κατά το ακαδημαϊκό έτος 2016-2017 θα λειτουργήσει το Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (ΔΠΜΣ) με τίτλο: «Διοίκηση Ολικής Ποιότητας και Καινοτόμες Εφαρμογές στην Εκπαίδευση», το οποίο απονέμει Μεταπτυχιακό Δίπλωμα Ειδίκευσης (ΜΔΕ).

Οι ενδιαφερόμενοι υποβάλλουν την συμπληρωμένη και υπογεγραμμένη αίτηση (έντυπο αίτησης), μαζί με τα απαιτούμενα και τυχόν πρόσθετα δικαιολογητικά, σε ηλεκτρονική μορφή (σκαναρισμένα σε μορφή .pdf) στη διεύθυνση: info-qualedu@nured.auth.gr, από 13/04/2016 έως και 16/05/2016 στις 2.00 μ.μ.

Αναλυτικές πληροφορίες δίνονται στην Προκήρυξη.