ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ

«Η Επαγγελματική Συμβουλευτική σε ευάλωτες ομάδες»

Με την πρωτοβουλία της Διεπιστημονικής Επιτροπής Μελέτης Προτάσεων για την Αντιμετώπιση των Ναρκωτικών του Α.Π.Θ. και τη συνεργασία του ΚΕΘΕΑ-ΙΘΑΚΗ διοργανώνεται στο Τμήμα Ψυχολογίας σεμινάριο με θέμα την επαγγελματική επανένταξη των πρώην χρηστών στη σύγχρονη αγορά εργασίας.

Εισηγήτρια:

Άννα Τορτοπίδου, Εκπαιδευτικός,

M. Ed.Σύμβουλος Εργασίας, ΚΕΘΕΑ ΙΘΑΚΗ

Το  σεμινάριο απευθύνεται στους μεταπτυχιακούς/ες φοιτητές/τριες του Τμήματος Ψυχολογίας καθώς και στους προπτυχιακούς που βρίσκονται τουλάχιστον στο τρίτο έτος των σπουδών τους.

Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 10/5 16:00-18:00 στην αίθουσα 02 της Νέας Πτέρυγας της Φιλοσοφικής Σχολής.

Οι συμμετέχοντες/ουσες μετά το πέρας του σεμιναρίου θα λάβουν βεβαιώσεις συμμετοχής.

Προέλευση Ανακοίνωσης Διεπιστημονική Επιτροπή Μελέτης Προτάσεων κατά των Ναρκωτικών στις 21/03/2019 @ 11:50