Δημοσιοποίηση στοιχείων Σύμβασης έργου: Κατασκευή αποχετευτικού δικτύου λυμάτων και δικτύου ομβρίων στο Πανεπιστημιακό Campus στη Θέρμη

Το Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης προτίθεται να προκηρύξει ηλεκτρονικό διαγωνισμό με ανοικτή διαδικασία, για την επιλογή αναδόχου για την εκτέλεση του έργου με τίτλο:
«Κατασκευή αποχετευτικού δικτύου λυμάτων και δικτύου ομβρίων στο Πανεπιστημιακό Campus στη Θέρμη» προϋπολογισμού 231.451,61 Ευρώ (πλέον Φ.Π.Α. 24%: 55.548,39 Ευρώ) με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά με βάση την τιμή. Το έργο κατατάσσεται στην κατηγορία έργου:
– Υδραυλικά
Η ηλεκτρονική κλήρωση θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 06/05/2019 και ώρα 10:00 π.μ. μέσω της ιστοσελίδας (www.mimed.ggde.gr), από την επιτροπή της παρ. 5.3 του άρθ. 5 της υπ’ αριθμ. ΔΝΣ/61034/ΦΝ466/04-12-2017 απόφασης όπως ορίστηκε από την Σύγκλητο του Α.Π.Θ.
Το έργο θα εκτελεσθεί στο Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης.