Τελετή αναγόρευσης του κ. Siegfried Kasper, Ομότιμου Καθηγητή Ψυχιατρικής, σε Επίτιμο Διδάκτορα του Τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ

Ο Πρύτανης του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης Καθηγητής Νικόλαος Γ. Παπαϊωάννου και ο Πρόεδρος του Τμήματος Ιατρικής Καθηγητής Αστέριος Ι. Καραγιάννης, σας καλούν να τιμήσετε με την παρουσία σας την τελετή αναγόρευσης του κ. Siegfried Kasper, Ομότιμου Καθηγητή Ψυχιατρικής & Πρώην Προέδρου του Τμήματος Ψυχιατρικής και Ψυχοθεραπείας της Ιατρικής Σχολής του Πανεπιστημίου της Βιέννης, σε Επίτιμο Διδάκτορα του Τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ.

Η τελετή θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 7 Νοεμβρίου 2019 και ώρα 19:00, στην Αίθουσα Τελετών του Παλαιού Κτιρίου της Φιλοσοφικής Σχολής του ΑΠΘ.

Με τιμή,

Ο Πρύτανης του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης