Τηλεσυνέδριο με τίτλο ""SYSTEMIC CRISES TRIGGERED BY CONTEMPORARY PANDEMIA & PROGRESSIVE WAY-OUTS"

"Συναδέλφισσες -οι,
με το παρόν προωθείται πρόσκληση συμμετοχής στο τηλεσυνέδριο με τίτλο
"SYSTEMIC CRISES TRIGGERED BY CONTEMPORARY PANDEMIA & PROGRESSIVE WAY-OUTS",
που διοργανωνει η Ένωση των Οικονομικών Πανεπιστημίων της Νότιας και Ανατολικής Ευρώπης και της Παρευξείνιας Ζώνης (ASECU) την ερχόμενη Παρασκευή 8 Μαΐου 2020 στις 16:00 (GMT +3, δική μας ώρα).
Στις τρεις συνεδρίες του εν λόγω τηλεσυνεδρίου - μακροοικονομικές, επιχειρηματικές και κοινωνικές επιπτώσεις - θα συμβάλουν σημαντικοί -ές εισηγητές -ριες από την Ευρώπη, τις ΗΠΑ, την Κινα και την Ιαπωνία.
Το συνέδριο θα μεταδωθεί με live streaming στην ακόλουθη διέυθυνση του ΑΠΘ: https://www.auth.gr/news/conferences/27873
Επιπρόσθετα, καλείστε να δηλώσετε τη συμμετοχή σας στον σχετικό σύνδεσμο που αναγράφεται στο επισυναπτόμενο "Call for Participation" προκειμένου να σας επιτρέπετε η διαδραστική συμμετοχή με αποστολή ερωτημάτων και σχολίων.
Τέλος, για όσους -ες δηλώσουν τη συμμετοχή τους θα αποσταλούν ακολούθως βεβαιώσεις παρακολούθησης."
Με εκτίμηση,
Γρηγόρης Ζαρωτιάδης,