Πρόσκληση σε εκδήλωση της Formula ART του ΑΠΘ

Η φοιτητική ομάδα φόρμουλα Aristotle Racing Team (ART) του ΑΠΘ οργανώνει την Κυριακή 7/2/2016 από τις 11:00 μέχρι τις 20:00 στην πλατεία Αριστοτέλους το 2ο Thessaloniki Formula Show (T.F.S.). Το τελευταίο μονοθέσιο της ομάδας που χάρισε τόσες διακρίσεις στους διεθνείς διαγωνισμούς Formula Student 2014, ανανεωμένο με αεροδυναμικά βοηθήματα, θα πραγματοποιήσει ζωντανή επίδειξη ενώ ο κ. Βασίλης Ορφανός «Rally Dakar-2003 Winner» θα κάνει επίδειξη με τη μηχανή του. Τηλεκατευθυνόμενα Buggies, προσομοιωτής Formula, κληρώσεις, μουσική και άλλα happenings θα πλαισιώνουν την εκδήλωση.

Συνημμένα θα βρείτε τη σχετική πρόσκληση. Στον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να παρακολουθήσετε το promo video του φετινού 2ου T.F.S.: Link 1

Επίσης, και ένα βίντεο από το 1ο T.F.S.: Link 2

Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.

Με φιλικούς χαιρετισμούς,

Νίκος Μιχαηλίδης