Εκδήλωση σταδιοδρομίας ΓΔ ΑΠΘ: «Εναλλακτικές προοπτικές απασχόλησης στον κλάδο των ανθρωπιστικών – κοινωνικών επιστημών»

Εκδήλωση Σταδιοδρομίας:

Recruiter, Coach, Career Counselor και άλλες επιλογές επαγγελματικής σταδιοδρομίας

6 Νοεμβρίου 2019, ΚΕΔΕΑ ΑΠΘ, (προσέλευση 10:30)

• Πρόκειται ν’ αποφοιτήσεις σύντομα και έχεις «πελαγώσει» καθώς σκέφτεσαι «μετά το πτυχίο, τι?»,
  • Τελείωσες πρόσφατα τις σπουδές σου και ψάχνεις για δουλειά;
  • Θέλεις μια καλύτερη δουλειά ή μια «διαφορετική» θέση από αυτή που έχεις;

Έλα στην ενημερωτική εκδήλωση που διοργανώνει το Γραφείο Διασύνδεσης ΑΠΘ και μάθε για εναλλακτικές κατευθύνσεις  στην καριέρα σου.

Δήλωσε εδώ συμμετοχή

Μάθε από τους ειδικούς για το επάγγελμα του Recruiter, του Coach, του Career Counsellor και για πολλά άλλα εναλλακτικά μονοπάτια στην καριέρα σου.

Η εκδήλωση απευθύνεται σε φοιτητές, φοιτήτριες και αποφοίτους κυρίως θεωρητικών, ανθρωπιστικών επιστημών, αλλά και σε όλους όσοι θέλουν ν’ ασχοληθούν με τον άνθρωπο.

Ένα δια-δραστικό σεμινάριο που θα δώσει στους νεοεισερχόμενους στην αγορά εργασίας μια ακόμη πιθανή κατεύθυνση καριέρας για το μέλλον τους.

Πρόγραμμα Εκδήλωσης πατήστε εδώ

Διοργάνωση :  Γραφείο Διασύνδεσης ΑΠΘ

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2310996646, Μάνια Βογιατζή, (καθημερινά 10:00 – 14:00)