Προκηρύξεις για την πλήρωση θέσεων καθηγητών

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

Για την πλήρωση θέσης καθηγητή

στο Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης

Το παρακάτω Τμήμα του Πανεπιστημίου μας αποφάσισε την προκήρυξη της ακόλουθης θέσης καθηγητή:

ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (τηλ.Γραμματείας 2310994179 email: info@plandevel.auth.gr )

– Μιας (1) θέσης καθηγητή στη βαθμίδα του αναπληρωτή καθηγητή με γνωστικό αντικείμενο «Κοινωνιολογία του χώρου».

(κωδικός ανάρτησης στο ΑΠΕΛΛΑ: ΑΡΡ6647)

Οι προκηρύξεις δημοσιεύθηκαν στο ΦΕΚ 662/08-06-2018 τ.Γ΄ (ημερ.κυκλ. 08-06-2018) και η προθεσμία υποβολής των δικαιολογητικών λήγει στις 20 Αυγούστου 2018.

Οι αιτήσεις υποψηφιότητας μαζί με όλα τα αναγκαία για την κρίση δικαιολογητικά (όπως αναφέρονται στο ΦΕΚ προκήρυξης) υποβάλλονται ηλεκτρονικά στο Πληροφοριακό Σύστημα “ΑΠΕΛΛΑ”(https:// apella .minedu.gov.gr) και κατατίθενται και σε ένα αντίτυπο σε έντυπη ή ηλεκτρονική μορφή στη Γραμματεία του παραπάνω Τμήματος. Πληροφορίες στα αντίστοιχα τηλέφωνα και e-mail.

Θεσσαλονίκη,  18/06/2018

Με εντολή του Πρύτανη