Προκηρύξεις για την πλήρωση θέσεων ΔΕΠ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

Για την πλήρωση θέσεων ΔΕΠ

στο Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης

Τα παρακάτω Τμήματα του Πανεπιστημίου μας αποφάσισαν την προκήρυξη των εξής θέσεων ΔΕΠ:

ΤΜΗΜΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (τηλ.Γραμματείας 2310999295-044-288 email: info@med.auth.gr, pavlospd@auth.gr, sofia@auth.gr, gnikifor@auth.gr)

– Μιας (1) θέσης ΔΕΠ στη βαθμίδα του καθηγητή πρώτης βαθμίδας με γνωστικό αντικείμενο «Ψυχοακουστική».

(κωδικός ανάρτησης στο ΑΠΕΛΛΑ: ΑΡΡ11337)

– Μιας (1) θέσης ΔΕΠ στη βαθμίδα του καθηγητή πρώτης βαθμίδας με γνωστικό αντικείμενο «Πυρηνική Ιατρική».

(κωδικός ανάρτησης στο ΑΠΕΛΛΑ: ΑΡΡ11338)

– Μιας (1) θέσης ΔΕΠ στη βαθμίδα του αναπληρωτή καθηγητή με γνωστικό αντικείμενο «Πλαστική Χειρουργική».

(κωδικός ανάρτησης στο ΑΠΕΛΛΑ: ΑΡΡ11340)

ΤΜΗΜΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (τηλ.Γραμματείας 2310998780 email: info@hist.auth.gr)

– Μιας (1) θέσης ΔΕΠ στη βαθμίδα του αναπληρωτή καθηγητή με γνωστικό αντικείμενο «Μεσαιωνική Ιστορία των Σλαβικών Λαών».

(κωδικός ανάρτησης στο ΑΠΕΛΛΑ: ΑΡΡ11343)

ΤΜΗΜΑ ΘΕΑΤΡΟΥ (τηλ.Γραμματείας 2310992122 email: bliatka@thea.auth.gr)

– Μιας (1) θέσης ΔΕΠ στη βαθμίδα του αναπληρωτή καθηγητή με γνωστικό αντικείμενο «Νεοελληνική λογοτεχνία – θεωρία της λογοτεχνίας».

(κωδικός ανάρτησης στο ΑΠΕΛΛΑ: ΑΡΡ11344)

Οι προκηρύξεις δημοσιεύθηκαν στο ΦΕΚ 698/25-04-2019 τ.Γ΄ (ημερ.κυκλ. 30-04-2019) και η προθεσμία υποβολής των δικαιολογητικών λήγει στις 8 Ιουλίου 2019.

Οι αιτήσεις υποψηφιότητας μαζί με όλα τα αναγκαία για την κρίση δικαιολογητικά (όπως αναφέρονται στο ΦΕΚ προκήρυξης) υποβάλλονται ηλεκτρονικά στο Πληροφοριακό Σύστημα “ΑΠΕΛΛΑ”(https:// apella .minedu.gov.gr) και κατατίθενται και σε ένα αντίτυπο σε έντυπη ή ηλεκτρονική μορφή στις Γραμματείες των παραπάνω Τμημάτων. Πληροφορίες στα αντίστοιχα τηλέφωνα και e-mail.

Θεσσαλονίκη,  08/05/2019

Με εντολή του Πρύτανη