Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για συμμετοχή στην Συμφωνική Ορχήστρα του ΑΠΘ

Η Συμφωνική Ορχήστρα του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, υπό την εποπτεία του Τμήματος Μουσικών Σπουδών ΑΠΘ και με Καλλιτεχνικό Διευθυντή και Διευθυντή Ορχήστρας τον Βλαδίμηρο Συμεωνίδη, Επίκουρο Καθηγητή Διεύθυνσης Μουσικών Συνόλων του Τμήματος Μουσικών Σπουδών ΑΠΘ, προσκαλεί, όσες κι όσους παίζετε όργανο συμφωνικής ορχήστρας και ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλη της ορχήστρας, να δηλώστε το ενδιαφέρον σας συμπληρώνοντας, μέχρι την Παρασκευή 30 Σεπτεμβρίου 2022, τη φόρμα συμμετοχής που θα βρείτε παρακάτω.
Η συμπληρωμένη φόρμα προωθείται στη Γεωργία Τέντα, Υπεύθυνη Επικοινωνίας της Ορχήστρας,
στο e-mail: gtenta@mus.auth.gr

Οι πρόβες της Συμφωνικής Ορχήστρας ΑΠΘ γίνονται κάθε Δευτέρα από τις 19:00 μέχρι τις 22:00 στην Αίθουσα Τελετών του ΑΠΘ (Κτίριο Διοίκησης ΑΠΘ). Οι πρόβες του ακαδημαϊκού έτους 2022-2023 ξεκινούν τη Δευτέρα 03 Οκτωβρίου 2022.

Θα χαρούμε να γίνετε κι εσείς κομμάτι αυτής της όμορφης και δημιουργικής ομάδας!!!

Facebook: “Ορχήστρα Αριστοτελείου Πανεπιστημίου – Aristotle University Orchestra

Φόρμα Συμμετοχής στη Συμφωνική Ορχήστρα ΑΠΘ

Ονοματεπώνυμο:

Τμήμα (αφορά και απόφοιτους του ΑΠΘ):

Αριθμός ειδικού μητρώου:

Όργανο:

Επίπεδο Σπουδών (Κατωτέρα, Μέση, Ανωτέρα, Πτυχίο, Δίπλωμα):

Τηλέφωνο:

Messenger: