Προκήρυξη Διεθνούς Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού με αρ. 422/2019 για την Προμήθεια και εγκατάσταση ερευνητικού εξοπλισμού για τις ανάγκες του Τμήματος Φυσικής του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

Είδος διαγωνισμού: Διεθνής ηλεκτρονικός διαγωνισμός ανοικτής διαδικασίας με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, με βάση τη σχέση ποιότητας-τιμής.
Τίτλος διαγωνισμού: «Διεθνής, ηλεκτρονικός διαγωνισμός για την Προμήθεια και εγκατάσταση ερευνητικού εξοπλισμού για τις ανάγκες του Τμήματος Φυσικής του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης»
Περιγραφή του έργου: Αντικείμενο του έργου είναι η Προμήθεια και εγκατάσταση ερευνητικού εξοπλισμού για τις ανάγκες του Τμήματος Φυσικής του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης .
Χρονική διάρκεια της σύμβασης: Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται σε έξι (6) μήνες από την υπογραφή της.

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ

Πληροφορίες διαγωνισμού