Προκήρυξη Τακτικού Ηλεκρονικού Διαγωνισμού 451/2019 για την Προμήθεια βιβλίων για τις ανάγκες της Κεντρικής Βιβλιοθήκης του ΑΠΘ

Είδος διαγωνισμού: Τακτικός ηλεκτρονικός διαγωνισμός ανοικτής διαδικασίας με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, αποκλειστικά βάσει τιμής.
Τίτλος διαγωνισμού: «Προμήθεια βιβλίων για τις ανάγκες της Κεντρικής Βιβλιοθήκης του ΑΠΘ»
Περιγραφή του έργου: Το αντικείμενο της σύμβασης αφορά στην προμήθεια βιβλίων για τις ανάγκες της Κεντρικής Βιβλιοθήκης του ΑΠΘ των σχολών ΟΜΑΔΑ A΄ - ΒΙΒΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΥΓΕΙΑΣ, ΟΜΑΔΑ Β΄ – ΒΙΒΛΙΑ ΘΕΟΛΟΓΙΚΗΣ, ΟΜΑΔΑ Γ΄ - ΒΙΒΛΙΑ ΘΕΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ, ΟΜΑΔΑ Δ΄ – ΒΙΒΛΙΑ ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ, ΟΜΑΔΑ Ε΄ – ΒΙΒΛΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ, ΟΜΑΔΑ ΣΤ΄ – ΒΙΒΛΙΑ ΟΠΕ, ΟΜΑΔΑ Ζ΄ – ΒΙΒΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ, ΟΜΑΔΑ Η΄ – ΒΙΒΛΙΑ ΠΟΛΥΤΕΝΙΚΗΣ, ΟΜΑΔΑ Θ΄ – ΒΙΒΛΙΑ ΤΕΦΑΑ, ΟΜΑΔΑ Ι΄ – ΒΙΒΛΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗΣ.
Χρονική διάρκεια της σύμβασης: Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται σε πέντε (5) μήνες από την υπογραφή της Σύμβασης.

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ

Πληροφορίες διαγωνισμού