Διακήρυξη Διαγωνισμού Αρ. 482/2019 για την Προμήθεια αναλωσίμων ηλεκτρονικών υπολογιστών και λοιπών υλικών

Είδος διαγωνισμού: Τακτικός ηλεκτρονικός διαγωνισμός ανοικτής διαδικασίας με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, αποκλειστικά βάσει τιμής.
Τίτλος διαγωνισμού: «Προμήθεια αναλωσίμων ηλεκτρονικών υπολογιστών και λοιπών υλικών»
Περιγραφή του έργου: Το αντικείμενο της σύμβασης αφορά στην προμήθεια αναλωσίμων ηλεκτρονικών υπολογιστών και λοιπών υλικών για τις ανάγκες της Σχολής Θετικών Επιστημών, των Μεταπτυχιακών Προγραμμάτων της Φιλοσοφικής Σχολής, του Μεταπτυχιακού Προγράμματος της Θεολογικής Σχολής, του Διατμηματικού Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών Κτηματολόγιο: Νομικές, Τεχνικές και Περιβαλλοντικές Διαστάσεις και της Δ/νσης Μηχανοργάνωσης της Κεντρικής Διοίκησης.
Χρονική διάρκεια της σύμβασης: Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται σε τρεις (3) μήνες από την υπογραφή της Σύμβασης.