Διακήρυξη διεθνούς ηλεκτρονικού διαγωνισμού 501/2020 για την Ανάδειξη Τουριστικού Γραφείου για τη διενέργεια εκπαιδευτικών ασκήσεων υπαίθρου των φοιτητών του Α.Π.Θ.

Είδος σύμβασης: Σύμβαση παροχής υπηρεσιών, διενέργειας εκπαιδευτικών ασκήσεων υπαίθρου φοιτητών.

Είδος διαγωνισμού: Διεθνής ηλεκτρονικός διαγωνισμός ανοικτής διαδικασίας με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας-τιμής.

Τίτλος διαγωνισμού: Διεθνής Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός για την «Ανάδειξη Τουριστικού Γραφείου για τη διενέργεια εκπαιδευτικών ασκήσεων υπαίθρου των φοιτητών του Α.Π.Θ.,

Χρονική διάρκεια της σύμβασης: Η χρονική διάρκεια της σύμβασης ορίζεται σε δύο (2) έτη, από την υπογραφή της Σύμβασης.

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ

Πληροφορίες διαγωνισμού