ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΗ ΜΙΑΣ (1) ΘΕΣΗΣ Ε.ΔΙ.Π.

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ
Για την πλήρωση μιας (1) θέσης ΕΔΙΠ στο Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης

Το παρακάτω Τμήμα του Πανεπιστημίου μας αποφάσισε την προκήρυξη της εξής θέσης Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (ΕΔΙΠ):

ΤΜΗΜΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (τηλ. Γραμματείας 2310995192-95-97, e-mail: info@for.auth.gr, )

– Μίας (1) θέσης Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.), ΠΕ κατηγορίας, με Εισαγωγική βαθμίδα Δ, με γνωστικό αντικείμενο «Υλοχρηστική» του Τμήματος Δασολογίας και Φυσικού Περιβάλλοντος της Σχολής Γεωπονίας, Δασολογίας και Φυσικού Περιβάλλοντος του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, προκειμένου να επιτελεί εργαστηριακό εφαρμοσμένο διδακτικό έργο, το οποίο συνίσταται κατά κύριο λόγο στη διεξαγωγή εργαστηριακών καθώς επίσης και πρακτικών ασκήσεων στο πεδίο της Υλοχρηστικής.

Η προκήρυξη δημοσιεύθηκε στο ΦΕΚ 571/14-3-2022 τ. Γ΄ (ημερ.κυκλ.15-3-2022) και η προθεσμία υποβολής των δικαιολογητικών λήγει στις 18 Απριλίου 2022. Οι αιτήσεις υποψηφιότητας μαζί με όλα τα αναγκαία για την κρίση δικαιολογητικά υποβάλλονται στη Γραμματεία του παραπάνω Τμήματος. Πληροφορίες στα αντίστοιχα τηλέφωνα και e-mail.

Θεσσαλονίκη, 18/3/2022
Με εντολή του Πρύτανη