Αναλυτικά το πρόγραμμα και περισσότερες πληροφορίες: www.gym.auth.gr

Τηλέφωνα:

2310992672

2310992630
Εγγραφές

 

Δευτέρα

Hiit Tabata, Core Training    20.00-21.00     Αιθ. 18 
Hip Hop    21.00-22.00     Αιθ. 18 
Kettlebells    18.00-19.00     Αιθ. 2 
Pilates    19.00-20.00     Αιθ.18 
Running Team    17.00-18.00     Αιθ.7,9,1 
Tango    15.00-17.00     Αιθ. 18 
Yoga    16.00-17.00     Αιθ.45 
Αντισφαίριση    18.00-20.00     Γήπεδο Τένις 
Γενική Ενδυνάμωση (όργανα) Fitness & Γυμναστική με Βάρη    8.30-13.30 & 15.00-22.00     Αιθ.7,9,1 
Επιτραπέζια Αντισφαίριση    8.00-13.30 και 15.00-22.00     Αιθ.16 
Καλαθοσφαίριση    15.00-22.00     Σάλα 
Κολύμβηση    10.00-13.00     Εθνικό Κολ. 
Ξιφασκία    19.30-21.00     περίπτερο 7 ΔΕΘ 
Παραδοσιακοί χοροί     18.00-19.00 (μεσαίοι)     Αιθ. 18 
Παραδοσιακοί χοροί     17.00-18.00 (αρχάριοι)     Αιθ. 18 
Πετοσφαίριση    15.00-22.00     Σάλα 
Ποδόσφαιρο    8.00-22.00     Γηπ. 11Χ11 & 5Χ5 
Φυσική Κατάσταση    18.00-19.00     Σάλα

Τρίτη

Ai Kido    17.00-19.00     Αιθ.45 
Capoeira AUTh    20.00-22.00     Αιθ. 45 
Cross Straps    20.00-21.00     Αιθ. 2 
Crossfit    18.00-20.00     Σάλα 
Dancing Fitness    18.00-19.00     Αιθ. 18 
Pilates    19.00-20.00     Αιθ.18 
Running Team    18.00-19.00     Άγαλμα Μεγάλου Αλεξάνδρου 
Tai-Chi    16.00-17.00     Αιθ. 18 
Zumba    20.00-21.00     Αιθ.18 
Αντισφαίριση    18.00-20.00     Γήπεδο Τένις 
Γενική Ενδυνάμωση (όργανα) Fitness & Γυμναστική με Βάρη    8.30-13.30 & 15.00-22.00     Αιθ.7,9,1 
Επιτραπέζια Αντισφαίριση    8.00-13.30 και 15.00-22.00     Αιθ.16 
Ιμάντες και Kettlebells    17.30-18.00 και 18.00-18.30     Αιθ. 2 
Καλαθοσφαίριση    15.00-22.00     Σάλα 
Κολύμβηση    10.00-13.00     Εθνικό Κολ. 
Μοντέρνος Χορός     15.00-17.00     Αιθ.45 
Πετοσφαίριση    15.00-22.00     Σάλα 
Ποδόσφαιρο    8.00-22.00     Γηπ. 11Χ11 & 5Χ5 
Ποδόσφαιρο Φοιτητριών    19.30-20.30     γήπεδο 5Χ5 

Τετάρτη

Dancing Fitness    18.00-19.00     Αιθ. 18 
HiitTabata, Core Training    17.00-18.00     Αιθ. 18         
Just Dance-Modern Dance    15.00-16.30     Αιθ.18 
Kettlebells    18.00-19.00     Αιθ. 2 
Pilates    19.00-20.00     Αιθ.18 
Salsa    20.00-21.00 (αρχ.) και 21.00-22.00 (προχ)     Αιθ.18 
Yoga    16.00-17.00     Αιθ.45  
Αντισφαίριση    18.00-20.00     Γήπεδο Τένις 
Γενική Ενδυνάμωση (όργανα) Fitness & Γυμναστική με Βάρη    8.30-13.30 & 15.00-22.00     Αιθ.7,9,1 
Επιτραπέζια Αντισφαίριση    8.00-13.30 και 15.00-22.00     Αιθ.16 
Καλαθοσφαίριση    15.00-22.00     Σάλα 
Καράτε     19.00-20.30 (προχ) και 20.30-21.00 (αγωνιστικό)     Αιθ.45 
Κολύμβηση    10.00-13.00     Εθνικό Κολ. 
Ξιφασκία    19.30-21.00     περίπτερο 7 ΔΕΘ 
Πετοσφαίριση    15.00-22.00     Σάλα 
Ποδόσφαιρο    8.00-22.00     Γηπ. 11Χ11 & 5Χ5 

Πέμπτη

Ai Kido    17.00-19.00     Αιθ.45 
Capoeira AUTh    20.00-22.00     Αιθ. 45 
Cross Straps    20.00-21.00     Αιθ. 2 
Crossfit    18.00-20.00     Σάλα 
Pilates    19.00-20.00     Αιθ.18 
Running Team    18.00-19.00     Αίθριο 
Tai-Chi    16.00-17.00     Αιθ. 18 
Zumba    20.00-21.00     Αιθ.18 
Αντισφαίριση    18.00-20.00     Γήπεδο τένις 
Γενική Ενδυνάμωση (όργανα) Fitness & Γυμναστική με Βάρη    8.30-13.30 & 15.00-22.00     Αιθ.7,9,1 
Επιτραπέζια Αντισφαίριση    8.00-13.30 και 15.00-22.00     Αιθ.16 
Ιμάντες και Kettlebells    17.30-18.00 και 18.00-18.30     Αιθ. 2 
Καλαθοσφαίριση    15.00-22.00     Σάλα 
Κολύμβηση    10.00-13.00     Εθνικό Κολ. 
Μοντέρνος Χορός     15.00-17.00     Αιθ.45 
Πετοσφαίριση    15.00-22.00     Σάλα 
Ποδόσφαιρο    8.00-22.00     Γηπ. 11Χ11 & 5Χ5 
Ποδόσφαιρο Φοιτητριών    19.30-20.30     γήπεδο 5Χ5 
Φυσική Κατάσταση    18.00-19.00     Σάλα 

Παρασκευή

Hip Hop    18.00-19.00     Αιθ. 18 
Pilates    15.00-16.00     Αιθ.18 
Salsa    21.00-22.00     Αιθ. 18 
Tango    19.00-21.00     Αιθ. 18 
Αντισφαίριση    18.00-20.00     Γήπεδο Τένις 
Γενική Ενδυνάμωση (όργανα) Fitness & Γυμναστική με Βάρη    8.30-13.30 & 15.00-22.00     Αιθ.7,9,1 
Γυμναστική με Ιμάντες    17.00-17.30 και 17.30-18.00     Αιθ. 2 
Επιτραπέζια Αντισφαίριση    8.00-13.30 και 15.00-22.00     Αιθ.16 
Καλαθοσφαίριση    15.00-22.00     Σάλα 
Καράτε    18.00-19.00 (αρχ), 19.00-20.30 (προχ), 20.30-21.00 (αγωνιστικό)     Αιθ. 45 
Κολύμβηση    10.00-13.00     Εθνικό Κολ. 
Ξιφασκία    19.30-21.00     περίπτερο 7 ΔΕΘ 
Παραδοσιακοί χοροί (προχωρημένοι)    17.00-18.00 (προχωρημένοι)     Αιθ. 18 
Πετοσφαίριση    15.00-22.00     Σάλα 
Ποδόσφαιρο    8.00-22.00     Γηπ. 11Χ11 & 5Χ5