Πρόγραμμα Προαγωγής Αυτοβοήθειας Τμήματος Ψυχολογίας του ΑΠΘ, με τη χρηματοδότηση του Υπουργείου Υγείας και τη συνεργασία του ΟΚΑΝΑ

Το Πρόγραμμα Προαγωγής Αυτοβοήθειας του τμήματος Ψυχολογίας του ΑΠΘ, το οποίο λειτουργεί σε Θεσσαλονίκη, Σητεία, Χανιά και Λάρισα, σε συνεργασία με τον ΟΚΑΝΑ και με τη χρηματοδότηση του Υπουργείου Υγείας, καλεί αποφοίτους και τελειόφοιτους φοιτητές/τριες Σχολών Καλών Τεχνών και φίλους/ες – μέλη των Προγραμμάτων Προαγωγής Αυτοβοήθειας να υποβάλλουν την εικαστική τους πρόταση, ώστε να συμμετάσχουν στην έκδοση του Ημερολογίου «Φύσηξε Βαρδάρης» για το 2021, καθώς και σε έκθεση που θα πραγματοποιηθεί σε κεντρική αίθουσα του Α.Π.Θ και σε υπαίθρια έκθεση σε επιλεγμένες στάσεις του ΟΑΣΘ.

Προθεσμία Υποβολής Αιτήσεων: 31 Οκτωβρίου 2020
Προθεσμία Υποβολής Έργων: 19 Νοεμβρίου 2020

Αναλυτικές πληροφορίες και οδηγίες μπορείτε να δείτε στα συνημμένα αρχεία.