Eκδήλωση προς τιμήν των μελών όλων των κατηγοριών προσωπικού, που αποχωρούν με τη λήξη του ακαδημαϊκού έτους 2018-2019

Ο Πρύτανης και η Σύγκλητος του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης
σας προσκαλούν στην εκδήλωση προς τιμήν των μελών όλων των κατηγοριών προσωπικού, που αποχωρούν με τη λήξη του ακαδημαϊκού έτους 2018-2019.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 29 Αυγούστου 2018 και ώρα 20:30, στο Αγρόκτημα του Πανεπιστημίου (πέτρινα κτίρια).

Οδηγίες μετάβασης στα πέτρινα κτίρια του Αγροκτήματος ΑΠΘ:Tα πέτρινα κτίρια του Αγροκτήματος, βρίσκονται στη διασταύρωση των οδών Γεωργικής Σχολής και Θέρμης. Ακολουθείτε την οδό Γεωργικής Σχολής προς το Αεροδρόμιο  και 500 περίπου μέτρα μετά το ΙΚΕΑ,  στρίβετε αριστερά προς Θέρμη. Τα πέτρινα κτίρια βρίσκονται δεξιά σας μετά τη στροφή (πρώτη πόρτα δεξιά). Υπάρχει άνετος χώρος στάθμευσης.