Αναγόρευση του Προέδρου της Ευρωπαϊκής Επιτροπής JEAN-CLAUDE JUNCKER σε Επίτιμο Διδάκτορα της Νομικής Σχολής

Ο Πρύτανης του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, Καθηγητής Περικλής Α. Μήτκας,
και ο Κοσμήτορας της Νομικής Σχολής, Καθηγητής Γεώργιος Ι. Δέλλιος,

σας προσκαλούν να τιμήσετε με την παρουσία σας την Τελετή Αναγόρευσης του Προέδρου της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

κ. JEAN-CLAUDE JUNCKER

σε Επίτιμο Διδάκτορα της Νομικής Σχολής του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης.
Η Τελετή θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 13 Ιουλίου 2017 και ώρα 20:00, στο Μέγαρο Μουσικής Θεσσαλονίκης (Κτίριο Μ1).

Για τη συμμετοχή σας στην Τελετή απαιτείται ηλεκτρονική διαπίστευση. Λόγω του μεγάλου ενδιαφέροντος για την Τελετή, σε αυτήν την αρχική φάση, η δήλωση συμμετοχής επιτρέπεται μόνο στο προσωπικό του Πανεπιστημίου.