ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΕΙΣΔΟΧΩΝ ΣΤΙΣ ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΣΤΙΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Κατόπιν έγκρισης που δόθηκε στην 27η συνεδρίαση (16-05-2022) της Επιτροπής Φοιτητικών Εστιών του Α.Π.Θ., ανακοινώνεται η έκδοση αποτελεσμάτων αιτήσεων εισδοχής στις Φοιτητικές Εστίες Α.Π.Θ.

Τους πίνακες εισδοχών ανά ακαδημαϊκό έτος που περιλαμβάνουν τα ονόματα των εισακτέων μπορείτε να πληροφορηθείτε στο site των εστιών, στο πεδίο «Αποτελέσματα».

Όσων τα ονόματα περιλαμβάνονται στους πίνακες εισδοχών μπορούν να προσέλθουν για εγγραφή στο γραφείο εποπτείας της Α΄ Φοιτητικής Εστίας, Στίλπωνος Κυριακίδη 17.

Οι εγγραφές θα γίνονται τις εργάσιμες ημέρες από 08:00 – 14:00.

Η προθεσμία εγγραφών ορίζεται από 18/05/2022 έως και 31/05/2022.

Όσοι προσέρχονται για εγγραφή θα πρέπει να έχουν υποχρεωτικά μαζί τους βεβαίωση σπουδών ακαδημαϊκού έτους 2021-2022 και έγγραφο ταυτοποίησης (ταυτότητα, διαβατήριο, δίπλωμα οδήγησης).

Ενστάσεις κατά των αποτελεσμάτων μπορούν να υποβληθούν  εντός 5 ημερών από την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων. Έντυπο ένστασης υπάρχει στο site των εστιών στο πεδίο «Έντυπα».