Tην Τρίτη 8-11-2022 και ώρα 10:00 π.μ. στο Γραφείο του Τμήματος Διοίκησης (Κτίριο Διοίκησης, όροφος 6ος) θα πραγματοποιηθεί η δημόσια κλήρωση μεταξύ των προτεινόμενων μελών του αρ. πρ. 15118/18-10-2022 εγγράφου της Γενικής Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών και Μηχανοργάνωσης του ΑΠΘ, για τη συγκρότηση Επιτροπής παραλαβής και παρακολούθησης προμηθειών αναλωσίμων και μη υλικών και παραλαβής υπηρεσιών κάτω των ορίων, για ένα έτος για τις ανάγκες του Πανεπιστημίου που χειρίζεται η Γενική Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών και Μηχανοργάνωσης.

ΑΠΟ  ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ Α.Π.Θ.