ΠΑΡΑΤΑΣΗ της προκήρυξης ΠΜΣ του Τμήματος Δασολογίας και Φυσικού Περιβάλλοντος “Φυσικοί πόροι: Παρακολούθηση, Τεχνολογία και Βιοοικονομία”

Ανακοινώνεται ότι η Συντονιστική Επιτροπή του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών (ΠΜΣ) “ΦΥΣΙΚΟΙ ΠΟΡΟΙ: ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ, ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΒΙΟΟΙΚΟΝΟΜΙΑ” του Τμήματος Δασολογίας και Φυσικού Περιβάλλοντος του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) αποφάσισε την παράταση μέχρι τις 4 Νοεμβρίου 2021, της υποβολής υποψηφιοτήτων και της κατάθεσης δικαιολογητικών σχετικά με την Προκήρυξη για την εισαγωγή τριάντα πέντε (35) μεταπτυχιακών φοιτητών για το ακαδημαϊκό έτος 2021- 22 στο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (ΠΜΣ) “ΦΥΣΙΚΟΙ ΠΟΡΟΙ: ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ, ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΒΙΟΟΙΚΟΝΟΜΙΑ”. Οι λοιποί όροι της προκήρυξης ισχύουν ως έχουν.

Πληροφορίες παρέχονται από τους:
• Γραμματεία του Τμήματος Δασολογίας και Φυσικού Περιβάλλοντος Τηλ.: 2310-995196,
email: msc-naturalresources@for.auth.gr, info@for.auth.gr
• Διευθυντή του Π.Μ.Σ. Καθηγητή Φ.Α. Αραβανόπουλο, Τηλ.: 2310-992778, e-mail: aravanop@for.auth.gr
 Ιστοσελίδα του ΠΜΣ http://mscnaturalresources.for.auth.gr