Εκδήλωση για τους φοιτητές που εργάστηκαν εθελοντικά στις διοργανώσεις «ΑΠΘ στην πόλη» και «επ΄αγγελία μηχανικού»

Εκδήλωση για τους φοιτητές που εργάστηκαν εθελοντικά στις διοργανώσεις «ΑΠΘ στην πόλη», στο πλαίσιο του εορτασμού των 90 χρόνων από την ίδρυση του Πανεπιστημίου και «επ΄αγγελία μηχανικού», στο πλαίσιο του εορτασμού των 60 χρόνων από την ίδρυση της Πολυτεχνικής Σχολής.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 2 Νοεμβρίου 2016, ώρα 11:00 π.μ., στο Aμφιθέατρο Παναγής Παναγιωτόπουλος της Πολυτεχνικής Σχολής.

Στην εκδήλωση θα απονεμηθούν βεβαιώσεις συμμετοχής στους περίπου 500 φοιτητές που συμμετείχαν στις παραπάνω διοργανώσεις (ομάδες AMANDA, PANDORA, ART-16, ARISTURTLE, Physics Partizani κλπ).
Πληροφορίες επικοινωνίας
Πληροφορίες εκδήλωσης