8ος Αριστοτέλειος Δρόμος | Δηλώσεις Συμμετοχής

Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του ΑΠΘ, στo πλαίσιo των αθλητικών δραστηριοτήτων, διοργανώνει δρόμο υγείας στον χώρο του Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου με την επωνυμία «8ος Αριστοτέλειος Δρόμος».

Σκοπός της διοργάνωσης είναι η συμμετοχή και η ευαισθητοποίηση για κίνηση, φυσική δραστηριότητα και καλύτερη ποιότητα ζωής των μελών της ακαδημαϊκής κοινότητας (φοιτητών και εργαζομένων) αλλά και των κατοίκων της πόλης γενικότερα

1. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: Σάββατο 14 Μαίου 2016

2. ΤΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ : Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης,

3. ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

·             Φοιτητές/τριες, άνδρες, γυναίκες και παιδιά ανεξαρτήτως ηλικίας. Ο δρόμος είναι ανοικτός για όλη την πόλη, για όλους τους πολίτες.

4. ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

·        Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να δηλώσουν συμμετοχή ΜΟΝΟ ηλεκτρονικά στην διεύθυνση www.gym.auth.gr

·         Στην ηλεκτρονική δήλωση, οι συμμετέχοντες θα δηλώνουν  ότι συμμετέχουν με δική τους ευθύνη, όσον αφορά τυχόν τραυματισμό και ότι πρόσφατα γιατρός έχει επιβεβαιώσει τη δυνατότητα συμμετοχής τους σε αθλητικές δραστηριότητες.

·       Η προθεσμία  εγγραφών λήγει στις 12 Μαίου 2016.

5. ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ:

-Μέλη του Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου του ΑΠΘ: 3€

-Μη μέλη του Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου του ΑΠΘ: 5€

-Παιδιά: Δωρεάν

Δείτε περισσότερες λεπτομέρειες στον σύνδεσμο "8ος Αριστοτέλειος Δρόμος"

Δηλώστε Συμμετοχή εδώ.