ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ για την προμήθεια Toner εκτυπωτών και μηχανημάτων φαξ

Η Γραμματεία του Τμήματος Κτηνιατρικής της Σχολής Επιστημών Υγείας του Α.Π.Θ. προκειμένου να προβεί στην                     προμήθεια Toner  εκτυπωτών και μηχανημάτων φαξ για τις ανάγκες της Γραμματείας καλεί κάθε ενδιαφερόμενο που                  είναι σε θέση να προμηθεύσει  τα εν λόγω υλικά να εκδηλώσει ενδιαφέρον με σχετική οικονομική προσφορά στο Τμήμα.

H επιλογή θα γίνει με βάση την ανταπόκριση στις προδιαγραφές των υλικών και  με κριτήριο την χαμηλότερη προσφερόμενη τιμή.

Η δαπάνη του ποσού συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ θα καλυφθεί από τον Τακτικό Προϋπολογισμό του Τμήματος Κτηνιατρικής οικονομικού έτους 2014.

Σημειώνεται ότι οι υποψήφιοι υποχρεούνται να δώσουν τιμή για όλα ανεξαιρέτως τα είδη.

Η διάρκεια ισχύος των προσφορών πρέπει να είναι τουλάχιστον εξήντα (60) ημερολογιακές ημέρες από την ημερομηνία κατάθεσης της προσφοράς.

Οι τιμές των προσφορών δεν υπόκεινται σε μεταβολή κατά τη διάρκεια ισχύος της προσφοράς.

Προσφορά που ορίζει χρόνο ισχύος μικρότερο των 30 ημερών απορρίπτεται ως απαράδεκτη.

Αντιπροσφορές δεν γίνονται δεκτές. Σε περίπτωση υποβολής τους απορρίπτονται ως απαράδεκτες.

Η παράδοση των ειδών θα γίνεται με την έκδοση του παραστατικού εντός 3ημέρου από την ημερομηνία που θα παραγγελθούν με ευθύνη και έξοδα του προμηθευτή στο χώρο που θα του υποδειχθεί.

Οι προσφορές θα κατατίθενται μέχρι την Πέμπτη 4 Σεπτεμβρίου 2014 και ώρα 12.00 μ.μ., στο γραφείο της Γραμματείας του Τμήματος Κτηνιατρικής  Θεσσαλονίκη (εντός της Πανεπιστημιούπολης Ισόγειο Κτιρίου Κτηνιατρικής), όλες τις εργάσιμες μέρες και κατά τις ώρες 10.00 – 12.00 ή ηλεκτρονικά στη διεύθυνση email: info@vet.auth.gr ή μέσω τηλεομοιοτυπίας (fax) στο 2310 99 5218  υπόψη του Προέδρου του Τμήματος κ.Χ.Καρατζιά, καθηγητή.

Προσφορά που υποβλήθηκε μετά την καθορισμένη ημερομηνία και ώρα, δεν θα  λαμβάνεται υπόψη.

Περιγραφή του αντικειμένου :

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΩΝ

ΠΟΣΟΤΗΤΑ

toner χρώματος μαύρο για εκτυπωτή HP laserjet 3052

toner χρώματος μαύρο για εκτυπωτή Samsung M2070f

toner χρώματος μαύρο για εκτυπωτή HP P1102

toner χρώματος μαύρο για εκτυπωτή Samsung CLX 3180

toner χρώματος μαύρο για Φωτοτυπικό ΧΕROX Copycenter C128

3 τεμ

toner χρωματος μαύρο για εκτυπωτή HP laserjet 1200

2 τεμ

Προς διευκόλυνση της όλης διαδικασία επισυνάπτεται υπόδειγμα πίνακα οικονομικής προσφοράς (σε μορφή EXCEL), ο οποίος θα συμπληρώνεται και θα κατατίθεται από όλους τους ενδιαφερόμενους.

Προσφορά που δεν περιλαμβάνεται στον πίνακα οικονομικής προσφοράς δεν θα λαμβάνεται υπόψη.

Ο Πρόεδρος του Τμήματος

Χ.Καρατζιάς, καθηγητής

*Η υπογραφή έχει τεθεί στο πρωτότυπο που παραμένει στο αρχείο του Τμήματος