Πρόσληψη Πτυχιούχου ΤΕΙ Πληροφορικής ή ΑΕΙ Πληροφορικής ή Ηλεκτρολόγο Μηχανικό από την Οδοντριατρική Σχολή

Η Οδοντιατρική Σχολή του Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης προτίθεται να προσλάβει με σύμβαση έργου πτυχιούχο ΤΕΙ Πληροφορικής ή ΑΕΙ Πληροφορικής ή Ηλεκτρολόγο Μηχανικό που θα απασχοληθεί αποκλειστικά με την αξιολόγηση της Σχολής.

Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις δημιουργίας ιστοσελίδων, Δημιουργία βάσεων δεδομένων (Access,MS SQL Server), Στατιστική επεξεργασία δεδομένων, Προγραμματισμός σε  Visual Studio 6 (C++) / .NET . Πολύ καλή γνώση της αγγλικής.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στέλνουν τα βιογραφικά τους σημειώματα και τυχόν, συστατικές επιστολές με fax ή e-mail στην παρακάτω διεύθυνση μέχρι την 18η Μαρτίου 2009.

ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΛΥΡΟΥΔΙΑ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ