“Οι επαγγελματικές προοπτικές των νέων μας σε ένα κόσμο που μεταλλάσσεται”

“Οι μέντορές μας περιμένουν να σε γνωρίσουν και να σε βοηθήσουν στις κρίσιμες επιλογές σπουδών, καριέρας, επιχειρηματικότητας και σταδιοδρομίας! “

Η Σχολή Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών (ΟΠΕ) του Α.Π.Θ., και η ΑΛΛΗΛΟΝnet με αφορμή το μεταξύ μας πρωτόκολλο συνεργασίας, σας προσκαλούν στην ημερίδα που θα πραγματοποιηθεί στις 25 Μαίου 2022, στο Κτίριο ΟΠΕ-Νομικής, ώρα 10:00 αίθουσα 319, με θέμα:

“Οι επαγγελματικές προοπτικές των νέων μας σε ένα κόσμο που μεταλλάσσεται”
(Θα δοθούν βεβαιώσεις συμμετοχής)

50 μέντορες στο πρόγραμμα, και δυνατότητα επικοινωνίας με 176 μέντορες της ΑΛΛΗΛΟΝ, είναι στη διάθεσή σας για συνεδρίες ομαδικές και ατομικές.

Θα βρείτε το αναλυτικό πρόγραμμα της εκδήλωσης, τους διαθέσιμους μέντορες για το speedmentoring και την φόρμα εγγραφής στον ακόλουθο σύνδεσμο:

ΗΛΙΑΣ ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ
Κοσμητεία Σχολής